Rozšiřujeme nabídku o finanční služby

Štítky: , , ,

Asi nejzajímavější jsou úvěrové produkty, díky WPB Capital dokážeme nabídnout financování od 2 do 100 milionů korun. Velkou výhodou pro všechny naše klienty je, že tyto úvěry jsou dostupné i nově začínajícím podnikatelům.

V nabídce našich služeb se nově objevují finanční služby.

Asi nejzajímavější jsou úvěrové produkty, díky WPB Capital dokážeme nabídnout financování od 2  do 100 milionů korun. Velkou výhodou pro všechny naše klienty je, že tyto úvěry jsou dostupné i nově začínajícím podnikatelům, podnikatelům s optimalizovanými daňovými přiznáními, překážkou nejsou ani zápisy v registrech dlužníků. Úvěry je možné čerpat na koupi, výstavbu či rekonstrukce nemovitostí, jsou vhodné pro podnikatelské záměry realizované zahraničními klienty, vypořádání majetku nebo na provozní financování firem. Specialitou WPB Capital jsou pak úvěry bez účelu, případně úvěry pro začínající podnikatele. Úrokové sazby začínají na 7,95 %, nutnou podmínkou k poskytnutí úvěru je zástava v podobě nemovitého majetku.

Další novinkou je pak nabídka vkladových produktů (spořící účty, termínované vklady) s nadstandardním zhodnocením až do výše 4,55 % p.a. Zvlášť zajímavé jsou termínované vklady s garantovaným ziskem, které umožňují i předčasný výběr až do výše 20 % z vložených prostředků.

Rozhodně velmi zajímavá je také nabídka podnikatelského běžného účtu včetně vedení internetového bankovnictví. Založení obojího je zcela zdarma, následné vedení a správa je bez jakýchkoli poplatků. V rámci běžného účtu můžete např. provádět neomezený počet tuzemských platebních transakcí, zajímavostí je také zasílání výpisů zcela zdarma.