Založení společnosti

Společnosti Online nabízí zakládání firem na klíč (tailor – made) a prodej ready-made společností již deset let. Měsíčně zakládáme několik desítek společností v České i Slovenské republice od společností s ručením omezeným, přes akciové společnosti až po evropské společnosti (SE – Societas Europaea). Díky našim zkušenostem můžeme garantovat právní čistotu u veškeré dokumentace, která je pro založení i další podnikání důležitá. Nejen že sledujeme veškeré legislativní změny, které souvisejí se zahájením podnikání, ale navíc dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými právními kancelářemi, se kterými veškerou naši dokumentaci konzultujeme.

Co vše při založení společnosti zajišťujeme?

Založení společnosti není jen příprava smluvní dokumentace, se kterou pak musíte úřady obejít sami. Společnosti Online vám nabízí:

  • poradenský servis: pomůžeme vám vybrat správný typ obchodní společnosti, která bude nejlépe vyhovovat vašemu podnikatelskému záměru. Naše zkušenosti nám umožňují rychle vytvářet i složitější holdingové struktury (včetně struktur s využitím zahraničních společností)
  • založení společnosti podle vašeho přání: sami si zvolte rozsah služeb, který po nás budete požadovat. Chcete pomoci jen se samotným založením firmy nebo chcete zastoupení i před dalšími orgány, které se zahájením podnikání souvisí?
  • vypracování dokumentace: příprava zakladatelských smluv a ostatních právních dokumentů potřebných k založení společnosti a jejímu zápisu do obchodního rejstříku
  • zajištění notáře: ověření všech dokumentů zajistíme sami a není tak potřeba jakkoliv celý administrativní proces zdržovat sháněním potřebných razítek
  • ohlášení živností a vyzvednutí živnostenský listů, popř. koncesních listin
  • návrh zápisu do obchodního rejstříku

Pro rychlý start podnikání si vyberte ready-made společnost!

Potřebujete začít podnikat co nejrychleji? Pořiďte si ready-made společnost. Do 24 hodin od prvního kontaktu již můžete být majitelem nové společnosti, která je zapsaná v obchodním rejstříku a má splacený základní kapitál. Porovnejte sami, jak náročný je nákup ready-made společnosti ve srovnání se založením společnosti vlastními silami.


Úvod Založení společnosti tailor-made