Proč nám klienti důvěřují

1. Jsme průkopníkem a zakladatelem tohoto oboru v ČR a na Slovensku. Na trhu působíme již 10 let.

2. Jsme součástí silné a stabilní poradenské skupiny, do které patří mimo jiné společnost OFFICE HOUSE, jednička na českém a slovenském trhu v poskytování sídel (virtuálních kanceláří) a kontaktních adres.

3. K okamžitému prodeji nabízíme založené (ready-made) společnosti s právní formou SE, A.S. a S.R.O. Kromě toho také zakládáme společnosti přesně na míru (tailor-made). Zájemcům poskytujeme osoby do orgánů společnosti a organizaci valných hromad.

4. Nabídneme Vám sídlo nebo obchodní adresu pro Vaši novou společnost v 17 business centrech v 8 městech ČR a na Slovensku. Provozujeme také FLEXI kanceláře, které umožňují krátkodobý pronájem kompletně zařízených kanceláří a pronájem zasedacích místností s podporou vyškoleného administrativního personálu.

5. V rámci širokých poradenských aktivit nabízíme také služby z oblasti mezinárodního daňového plánování a vytváření nadnárodních obchodních a holdingových struktur.

6. Jsme důvěryhodným a spolehlivým partnerem. Důkazem je řada renomovaných právnických kanceláří, velkých investičních a poradenských společností, developerů a mnoho dalších, kteří s námi dlouhodobě spolupracují.

7. Veškeré naše služby jsou poskytovány v maximální kvalitě. U každé společnosti navíc garantujeme právní a účetní čistotu.

ETICKÉ CHOVÁNÍ

Firma Společnosti Online s.r.o. je partnerem a členem mnoha prestižních organizací. Jednou z nich je i Britská obchodní komora, která v současné době sdružuje přibližně 330 společností, agentur i renomovaných právních kanceláří.

Společnosti Online s.r.o. se svým podpisem etického kodexu (Rules of Conduct) zavazují dodržovat etické a morální principy podnikání stanovené tímto kodexem.


Úvod O nás Proč nám klienti důvěřují