Kontakty - Společnosti Online s.r.o.

Pokud vás nabídka služeb naší společnosti oslovila, vyberte si prosím naší pobočku, se kterou chcete navázat kontakt a neváhejte si s námi sjednat schůzku.

Zelená linka 800 333 456

 

NOVÁ CENTRÁLA V PRAZE

Vážení klienti, od 11. února 2013 naleznete centrálu Společnosti Online na nové adrese. Provozní doba centrály je 8.30 - 17.30 každý pracovní den.

Společnosti Online - Amazon Court
Karolinská 661/4
186 00 Praha 8
tel: +420 226 091 231

JAK SE K NÁM DOSTAT

Veřejná doprava: V bezprostřední blízkosti Amazon Court jsou dvě stanice metra – Křižíkova (B) a Florenc (C). Zhruba 3 minuty chůze je vzdálena tramvajová zastávka Karlínské náměstí, která je obsluhovaná linkami 8 a 3. Vstup na centrální recepci budovy Amazon Court je možný i z ulice Rohanské nábřeží.

Autem: GPS: 50°5'38.645"N, 14°26'45.080"E, Ulice Zábranská, Praha 8 Vjezd do podzemního parkoviště je z ulice Zábranská. Ihned po vjezdu do podzemního parkoviště odbočte na kruhovém objezdu vpravo, první odbočka. Poté se držte vpravo, po několika metrech je umístěna závora. Po odebrání parkovacího lístku zaparkujte na kterémkoli z klientských míst Amazonu označených jako Visitors. Parkovací lístek je možné před odjezdem proplatit na recepci v atriu nebo u peněžního automatu.

V budově Amazon Court: Na centrální recepci v atriu budovy oznamte, že jste návštěva firmy Společnosti Online. Obdržíte vstupní kartu, která Vám umožní použít žlutý výtah do 6. patra a vystoupíte přímo na recepci naší společnosti. V případě, že budete mít jakékoli potíže s orientací v budově, kontaktujte prosím recepci Společnosti Online (226 091 231). Naše recepční Vám ochotně pomohou, případně Vás v budově doprovodí.


 

My status Pokud jsme online, zavolejte nám prostřednictví bezplatné služby Skype přímo z počítače. Pokud u počítače nemáte sluchátka a mikrofon, můžete samozřejmě s námi prostřednictvím stejné služby i chatovat.

Domluvit schůzku


Úvod Kontakty